پیام فرستادن
چین کیسه های فله FIBC سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Xu Dan

شماره تلفن : 86-519-83906230

Free call
Changzhou jinwei plastic woven bag factory

کارخانه کیسه های پلاستیکی بافته شده CHANGZHOU JINWEI

  • Changzhou jinwei plastic woven bag factory
  • Changzhou jinwei plastic woven bag factory
  • Changzhou jinwei plastic woven bag factory
  • Changzhou jinwei plastic woven bag factory
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, آسیای شرقی, افریقا, اقیانوسیه
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های: تعداد کارمندان: 150~200
فروش سالانه: 5,000,000-10,000,000 سال تاسیس: 1993
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای کیسه های بافته شده pp و کیسه های فله در چین، کارخانه کیسه های پلاستیکی CHANGHZOU JINWEI در تولید انواع کیسه ها تخصص دارد، مانند: کیسه های بافته شده PP (کیسه های چاپ افست و فلکسو، کیسه های لمینت بوپ، کیسه های با روکش داخلی). ,پشت مهر و موم کیسه های چند لایه);AD. کیسه‌های استارلینگر (کیسه‌های دریچه پایین بلوکی، کیسه‌های پایین بلوکی، کیسه‌های کاغذی کرافت مهر و موم پشتی)؛ کیسه‌های بزرگ/کیسه‌های جامبو (جلوهای نوع C، جامبوی U-panle، جامبو دایره‌ای، کیسه‌های زنجیر) و پارچه بافته شده pp در عرض لوله‌ای 350- 1500mm ... محصولات فوق ما به طور گسترده ای برای کود، غذای خشک، شکر، نمک، دانه ها، غلات، خوراک دام، دانه های قهوه، شیرخشک، رزین های پلاستیکی و مصالح ساختمانی استفاده می شود. شرکت ما که در سال 1999 تأسیس شد، مساحتی معادل 10000 متر مربع را پوشش می دهد و بیش از 150 کارمند در آن وجود دارد. ما دارای یک سری تجهیزات پیشرفته از اکستروژن تا بسته بندی هستیم. 2 مجموعه اکسترودر، 50 مجموعه دستگاه بافندگی دایره ای، 1 مجموعه دستگاه لمینیت و آب بندی پشتی، 1 مجموعه دستگاه پرس کمکی انعطاف پذیر با سرعت بالا و 6 رنگ رایانه ای، 2 مجموعه دستگاه برش موقعیت خودکار، 1 مجموعه گاست وجود دارد. دستگاه تاشو، 1 دستگاه لمینت داخلی، 100 دستگاه چرخ خیاطی با دوخت یا دوخت و 2 دستگاه بسته بندی که یک خط تولید یکپارچه با خروجی سالانه 5000 تن را تشکیل می دهد. در همین حال، ما تجهیزات کاملی برای آزمایش کیفیت داریم تا بتوانیم اطمینان حاصل کنیم که کیفیت محصولات دقیقاً مطابق با نیازهای مشتریان است. در سال 2009، محصولات ما ممیزی گواهینامه ISO9001 را گذراندند. "اول مشتری و اول شهرت" این اصل است که ما همیشه به آن پایبند هستیم. کیفیت بالا، قیمت رقابتی و خدمات برتر به ما کمک می کند افتخار و اعتماد مشتریان را جلب کنیم. حدود 90٪ از محصولات ما به خوبی به اروپا، آمریکا، آفریقا، آسیا و استرالیا صادر می شود. ما مشتاقانه منتظر ایجاد روابط تجاری با شما هستیم.

 

تاریخ

شرکت ما که در سال 1999 تأسیس شد، مساحتی معادل 10000 متر مربع را پوشش می دهد و بیش از 150 کارمند در آن وجود دارد.ما دارای یک سری تجهیزات پیشرفته از اکستروژن تا بسته بندی هستیم.2 مجموعه اکسترودر، 50 مجموعه دستگاه بافندگی دایره ای، 1 مجموعه دستگاه لمینیت و آب بندی پشتی، 1 مجموعه دستگاه پرس کمکی انعطاف پذیر با سرعت بالا و 6 رنگ رایانه ای، 2 مجموعه دستگاه برش موقعیت خودکار، 1 مجموعه گاست وجود دارد. دستگاه تاشو، 1 دستگاه لمینت داخلی، 100 دستگاه چرخ خیاطی با دوخت یا دوخت و 2 دستگاه بسته بندی که یک خط تولید یکپارچه با خروجی سالانه 5000 تن را تشکیل می دهد.در همین حال، ما تجهیزات کاملی برای آزمایش کیفیت داریم تا بتوانیم اطمینان حاصل کنیم که کیفیت محصولات دقیقاً مطابق با نیازهای مشتریان است.

سرویس

ما در تولید انواع کیسه ها مانند: کیسه های بافته شده PP (کیسه های چاپ افست و فلکسو، کیسه های چند لایه bopp، کیسه های پوشش داخلی، کیسه های چند لایه مهر و موم پشت) تخصص داریم. کیسه‌های استارلینگر (کیسه‌های دریچه پایین بلوکی، کیسه‌های پایین بلوکی، کیسه‌های کاغذی کرافت مهر و موم پشتی)؛ کیسه‌های بزرگ/کیسه‌های جامبو (جلوهای نوع C، جامبوی U-panle، جامبو دایره‌ای، کیسه‌های زنجیر) و پارچه بافته شده pp در عرض لوله‌ای 350- 1500 میلی متر ...

تیم ما

مساحت شرکت ما 10000 متر مربع است و بیش از 150 کارمند دارد."اول مشتری و اول شهرت" این اصل است که ما همیشه به آن پایبند هستیم.کیفیت بالا، قیمت رقابتی و خدمات برتر به ما کمک می کند افتخار و اعتماد مشتریان را جلب کنیم.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما